Представнице наше установе на Националном конгресу у Сјеници
Сараднице на пословима превентивне здравствене заштите и неге, Марица Илић и Јана Петровић, представиле су нашу установу на Националном конгресу Савеза удружења медицинских сестара предшколских установа Србије, који је одржан у Сјеници од 14. до 17. маја 2026. године.
У оквиру XXIX стручних сусрета за област превентивне здравствене заштите, оне су презентовале рад из области превентивно-здравствене заштите на тему: „Здравствено-васпитни садржаји као примери у реализацији превентивно-здравствене заштите”
Учешће на овом стручном скупу представљало је прилику да се прикажу примери добре праксе из рада наше установе, као и да се размене искуства са колегиницама и колегама из предшколских установа широм Србије.
Поносни смо на наше представнице и њихов допринос промоцији квалитетне превентивно-здравствене заштите у предшколском систему.


